Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty.
  KontaktPorovnat

  EXTRAKTOR Puzzi 10/2 Adv

  Vaše cena35 453 Kč
  Vaše cena bez DPH29 300  Kč
  Na objednávku
  DPH:21%
  Jednotka:ks
  Kód 1:11931200
  EAN:
  4039784948136
  Značka:KARCHER

  Popis

  Extraktor Puzzi 10/2 Adv

  Kärcher Puzzi 10/2, extraktor s nástřikovým tlakem 2 bar. Ideální pro čištění textilních ploch. Připojením kartáčového válce PW Vás Puzzi 10/2 Adv přesvědčí i na středně velkých plochách. Vestavěné dávkování odpěňovače zabraňuje obzvláště při oplachování šamponovaných kobercových podlah nadměrné tvorbě pěny v nádrži na znečištěnou vodu. Extraktor je vybaven dávkováním odpěňovače, úložnou zásuvkou pro tablety s čisticím prostředkem, zásuvkou pro připojení PW 30/1 k zvýšení plošného výkonu, vestavěným hákem na zavěšení kabelu a fixací ručního nářadí a sací trubky.

   

  CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY A VÝHODY

  ·        Možnost změny polohy držadla bez nářadí; upevnění příslušenství/kabelu; rychlá výměna podlahové hubice na hubici na čalounění. Rychlé přizpůsobení se různým požadavkům. Jednoduchý, snadno pochopitelný koncept obsluhy.

  ·        S vestavěnou přípojkou pro profesionální mycí hlavu PW 30/1. Vysoký čisticí výkon. Integrovaný válcový kartáč k napřímení kobercového vlasu.

  ·        Tablety s čisticím prostředkem jsou díky vestavěnému úložnému prostoru stále po ruce. Pro dávkování dle potřeby.

  ·        Všestranné příslušenství pro všestranná použití (např. spárové hubice k čištění autosedaček a čalounění).

   

  Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
  Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později