Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty.
  KontaktPorovnat

  EXTRAKTOR Puzzi 30/4

  Vaše cena63 223 Kč
  Vaše cena bez DPH52 250  Kč
  Na objednávku
  DPH:21%
  Jednotka:ks
  Kód 1:11011200
  Značka:KARCHER

  Popis

  Extraktor Puzzi 30/4

  je se svými 66 dB (A) nejtišším vysavačem svého druhu na mokré vysávání. Tento inovativní extraktor s nádrží na čistou vodu o objemu 30 l a 350 mm širokou podlahovou hubicí se obzvláště hodí na čištění velkých textilních ploch. Koncept obsluhy EASY-Operation a ergonomický "Upright" koncept extrémně usnadňují obsluhu. Díky snadno pochopitelným piktogramům na přístroji odpadají zdlouhavé fáze zapracování se. Nádrž na znečištěnou vodu je vyjímatelná, rukojeť a tvar nádrže jsou určeny pro ergonomické přemístění. Nádrž lze snadno vyčistit a je tak vhodná pro naplnění čistou vodou. Krátká doba spouštění šetří čas a náklady. Přístroj nabízí až o 30 % rychlejší dobu schnutí než konkurenční přístroje. K tomu přispívá i flexibilní stírací stěrka, která zaručuje vždy optimální úhel sání. Extraktor Puzzi 30/4 se snadno přenáší dokonce i po schodech díky svým velkým pojezdovým kolům.

  CHARAKTERISTICKÉ ZNAKY A VÝHODY

  Integrovaná elektrická zásuvka umožňuje flexibilní využití PW 30/1 bez přídavného zdroje energie. Zásuvka je v době mimo provoz účinně chráněna automaticky se uzavírající klapkou. PW 30/1 zvyšuje plošný výkon, čisticí vlas koberce rotačním kartáčem a narovná jej.

  Pro ochranu před znečištěním je rukojeť nádrže na znečištěnou vodu připojena na její vnější straně. Snadno odjímatelná nádrž na špinavou vodu lze použít také na čistou vodu. Stručná charakteristika na zadní straně nádrže na znečištěnou vodu objasňuje jednotlivé pracovní kroky velmi srozumitelně.

   

  ·        Kontrolka vždy zobrazí uživateli aktuální hladinu vody.

  ·        Filtr čisté vody chrání komponenty a může být vyjmut a vyčištěn bez nářadí.

  ·        Koncept obsluhy EASY-Operation-komfortní pro obsluhu.

  ·        Pro velké plochy

  ·        Dobré odsávání

  ·        Vysoký čisticí výkon

  ·        Výškově nastavitelná rukojeť

  ·        Velká transportní kola

  Přihlášení do newsletteru proběhlo úspěšně.
  Něco se nepovedlo, kontaktujte nás
  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později