Rozumím

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

volejte po - pá, 08:00 - 15:00  733 129 838HABRA – specialista na čistící stroje a vysokotlaká čerpadla

Naše firma se zabývá už od roku 1998 moderními technologiemi pro čištění a úklid.

Jsme tradiční firma s kamenným obchodem, servisem a odborným personálem. Jako doplněk pro lepší servis zákazníkům a snadnější komunikaci provozujeme tyto webové stránky.

Na českém trhu zastupujeme významné evropské firmy.

KÄRCHER

KÄRCHER

Patří mezi absolutní světovou špičku v oblasti výroby vysokotlakých a čistících strojů, průmyslových vysavačů, extraktorů na koberce, podlahových mycích strojů, zametacích strojů atd.

INTERPUMP Group

INTERPUMP Group

Největší světový výrobce vysokotlakých čerpadel. Pumpy od této firmy naleznete ve vysokotlakých strojích různých výrobců. Používají se ale také na speciální aplikace. Například tam, kde je potřeba vysoký tlak až 500 bar, vysoký průtok, teplota vstupní vody do 85°C, nerezové těleso pumpy apod..

PRATISSOLI

PRATISSOLI

Výrobce vysokotlakých čerpadel pro tlaky až 1500 bar a průtokem až 428 l/min.

R+M de WITT – SUTTNER

RM Suttner

Firma specializující se na příslušenství k vysokotlakým strojům. Vyrábějí vysokotlaké trysky, hadice, stříkací pistlole a další nezbytné drobnosti. Jejich výrobky jsou kvalitní a zároveň levné.

DELFIN

Delfin

Tradiční výrobce průmyslových vysavačů pro malé i velké firmy. Vyrábějí jenom vysavače a jejich příslušenství v různých velikostech. Díky této úzké specializaci patří dnes vysavače DELFIN k nejlepším na světě. Jsou propracované, kvalitní a mají dlouhou životnost. To mohou potvrdit i v mnoha českých firmách, kde tyto vysavače slouží už mnoho let.

OSTATNÍ

Dále v našem sortimentu naleznete výkonné parní čističe ASTRA STEAMER, drobnou úklidovou techniku jako jsou úklidové vozíky, mopy a stěrky na okna.

Novou technologií v našem sortimentu je MISTING neboli mlžení vody pod vysokým tlakem. Tato technologie je vhodná pro snižování teplot v průmyslových a zemědělských objektech, ke snižování prašnosti, zvyšování vlhkosti atd.

Pro všechny výše uvedené značky zajišťujeme samozřejmě záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů.

Pro větší provozy dodáváme kompletní systémy pro vysokotlaké mytí. Ty zahrnují zdroj vysokotlaké vody pro více odběrných míst, regulační ventily, elektrické řízení provozu, vysokotlaké rozvody vody, ventily, stříkací a pěnovací pistole, trysky, rotační trysky, navijáky hadic atd.

Novinky

25.04.2019 | Vysokotlaká čerpadla INTERPUMP C3W

img

Speciální průmyslová čerpadla pro mycí boxy a náročné aplikace Archiv aktualit


Bezpečný a výhodný nákup


Poradna pro zákazníky


Rychlé kontakty

Dražkovice 222
533 33 Pardubice

Tel: 733 129 838

E-mail: habra@habra.cz

IČ: 25989065 DIČ: CZ25989065

Další kontakty

Otevírací doba: 7:30-16:00; Pá 7:30-15.00

Kontakt